Już w ten weekend drużyna młodzika rocznik 2010 SKF ORLEN Wisła Płock oraz drużyna juniora młodszego 2008/09 ORLEN Wisła Płock jadą do
gdzie wezmą udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej. W turnieju udział biorą:
RK Celje ![]()
H71 Torshavn ![]()
SKF Wisła Płock i SPR Wisła Płock ![]()
SG Pilatus ![]()
Lugi HF ze ![]()
Selestat AHB z ![]()
Fivers WAT Margareten z ![]()
HC Empor Rostock ![]()
SG Pforzheim-Eutingen ![]()
Mittelhessen Youngsters (Hüttenberg/ Wetzlar) ![]()
Bergische HC ![]()
JSpG Kühnau/DRHV06 ![]()
Czeka nas kawałek dobrego grania
Trzymamy kciuki za naszą młodzież i życzymy powodzenia ![]()
![]()
